Jak se na turnaj dostanu

Povíme ti něco více o místě, kde se turnaj odehrává a dáme několik tipů rozdělených podle druhů dopravy, jak se na akci pohodlně a včas dostat. Pokud se sem pojedeš poprvé, věz, že se není čeho obávat. Jistě v pohodě trefíš.

Kde se turnaj koná

Sokolovna Kařez se nachází ve stejnojmenné obci v okrese Rokycany patřící pod Plzeňský kraj na cestě mezi Prahou a Plzní.

GPS: 49°49’15.301″N, 13°47’8.422″E

E-mail: info@sokolovna-karez.cz
Internetové stránky: www.sokolovna-karez.cz

Telefonní kontakt na personál: +420 725 874 956, +420 604 425 860

Způsoby dopravy

Pojedu autem

Kařez je obec ležící na státovce 605 podél dálnice D5 vedoucí mezi Prahou a Plzní. Pokud si to pohrnete právě po dálnici, ze směru od Prahy se nasměrujte na sjezd Exit 41 v Cerhovicích, při cestě od Plzně pak Exit 50 v Mýtě. Jakmile vjedete do obce, můžete se nechat vést poutači u silnice, které propagují samotnou sokolovnu. Zaparkovat pak můžete kde bude místo, například u hřiště přímo před budovou nebo za ním.

Rád bych jel vlakem

Dostat se na turnaj je možné také vlakem. Jelikož obec leží na hlavní železniční trase Praha – Plzeň, vlaky jezdí poměrně často, téměř každou hodinu. Zělezniční zastávka je situovaná na okraji Kařezu, nicméně jak už to bývá, města mívají větší prioritu, a proto je třeba vystoupit ve stanici Zbiroh. Z nádraží je to asi 1,5 km příjemná procházka přímo do vsi přes takzvanou „uličku“. Celou cestu se jde po vyasfaltovaném chodníku, který vede podél železniční tratě přímo do Kařezu a křižuje Zbirožský potok. Ovšem nezapomínejte na to, že potáhnete i komp na zádech, tak přecijen pro úsporu sil, které budete potřebovat posléze v boji, by bylo vhodnější domluvit si od zastávky nějaký odvoz na místo konání akce.

Poletím letadlem, popluji lodí

V současné době jsou tyto varianty přístupu teprve ve formě návrhu. Jako vysloužilí paragáni však můžeme doporučit výsadkový seskok nad oblastí. Pokud se rozhodneš využít služeb komanda, připrav se na to, že seskakují především za tmy, tak si k >povinné výbavě< nezapomeň přibalit dostatečně nabitou svítilnu a světlici, abychom pak snáze našli místo tvého dopadu.