Hlavní turnaj a doprovodné aktivity

Nenech se mýlit. Ačkoli je turnaj zaměřen na válečnou počítačovou hru Vietcong, nebude její hraní rozhodně tou jedinou aktivitou. Soupis dalších doprovodných turnajů přinášíme v tomto článku.


Registrace do všech doprovodných turnajů budou probíhat na místě.

Hlavní turnaj ve hře Vietcong 5vs5 v módu CTF

Hraje se (verze Vietcong 1.60,  zbraně Fist Alpha jsou povoleny) na počet vlajek a v základní skupině se neprodlužuje (může být remíza). V playoff nastavá prodloužení na předem stanovené mapě. Prodloužení se hraje systémem kdo dá první vlajku (výjimkou je samotné finále). V základní skupině jsou za výhru 2 body, za remízu 1 bod, za prohru 0 bodů. Umístění v základních skupinách ovlivňuje nasazení do playoff v případě stejného počtu bodů v rámci skupiny rozhoduje počet donesených vlajek, pak počet obdržených vlajek a násladně vzájemný zápas, pokud i přes to dojde ke shodě vylosuje se nasazení týmů.

A určitě vás bude zajímat jakým systémem se bude hrát! Bude se hrát ve dvou základních skupinách po 4 týmech, ze kterých vzejde rozložení vyřazovacího pavouka. Boj o finálové zápasy bude probíhat formou double elimination – tak vám můžeme nabídnout více zápasů a více možností v turnaji uspět.

Zobrazit pravidla turnaje

Doprovodný turnaj v pokeru

Karetní turnájek pro odvážlivce s pravou kamennou tváří (poker face). Každý může ukázat, co v něm je a jaké schopnosti má a navíc si k tomu díky dobrému umístění odnést nějaký slušný zlaťák.

Doprovodný turnaj – šampionát ve fotbale

Jako každoročně, nemůžeme vynechat fotbálek, který se hraje v počtu 4+1. Týmy mohou hrát v sestavách, jak se přihlásili do hlavního turnaje nebo se dle libosti namixovat. Hostové jsou tedy nejen povoleni, ale i vítáni. Čím více zájemců bude, tím zajímavější sobotní dopoledne můžeme očekávat.